Latvijas Adaptīvā golfa 2020. gada sezonas noslēgums.

Latvijā attīstoties adaptīvā golfa kustībai ar sociāli integrējošu mērķi iesaistīt spēlē cilvēkus, kam kustību traucējumu dēļ nepieciešamas pielāgotas fiziskās aktivitātes, Jurmala Golf Club & Hotel 26. septembrī norisināsies Latvijas Adaptīvā Golfa 2020. gada sezonas noslēguma fināls.

Savu darbību pielāgotā sporta veids uzsācis 2014. gadā, kad norisinājās pirmie treniņi NRC “Vaivari” telpās un Tukuma golfa klubā “Odiņi”. Nodarbošanās ar adaptīvo golfu ir lieliska alternatīva cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Iesaistīšanās šādā sporta aktivitātē trenē ķermeņa līdzsvaru, koordināciju, spēku un izturību, kā arī sniedz iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un būt aktīviem interesējošās aktivitātēs.

Šogad turnīrs sastāv no 6 posmiem, kur nospēlēti jau 5 posmi un spriedze sportistu vidū aug. Četros posmos līderpozīcijas mainījuši kopumā 6 sportisti. Lai padarītu aizraujošāku dalību sportistiem, adaptīvā golfā ir 3 sporta klases. Pirmā sporta klasē, personas spēlē golfu stāvot kājās, otrā – sēdus. Trešā sporta klase domāta bērniem/jauniešiem. Kopumā šogad turnīros piedalījās 15 personas, kas arī turpina cīņu par kopvērtējuma labāko rezultātu.

Adaptīvā golfa kustība apvieno cilvēkus, kas tic saviem spēkiem un pēc dažādiem dzīves pavērsieniem atraduši golfā sporta veidu, kurā jūtas brīvi un iederīgi, kā arī jauniešus, kas golfā pirmos soļus spēruši jau bērnībā un tiecas gūt panākumus augstu sasniegumu sportā.

Dienas kārtība (26. septembris):
  • 14:30 – Atklāšana
  • 15:00 – Turnīra sākums
  • 18:00 – Apbalvošanas ceremonija

Norises vieta: Jurmala Golf Club & Hotel, Golfa iela 1, Piņķi, Babītes novads
Kontaktinformācija: Filips Bernadskis – Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības vadītājs, tel: +371 23 001 511, 
e-pasts: filips@lmsbb.lv

Vairāk par pasākumu pagājušos gados var redzēt - https://www.youtube.com/watch?v=tZidg3fZUKU
un https://www.youtube.com/watch?v=EtkrFYDt-sc