Latvijas Adaptīvā golfa 2020. gada sezonas noslēgums.

Latvijā attīstoties adaptīvā golfa kustībai ar sociāli integrējošu mērķi iesaistīt spēlē cilvēkus, kam kustību traucējumu dēļ nepieciešamas pielāgotas fiziskās aktivitātes, Jurmala Golf Club & Hotel 26. septembrī norisināsies Latvijas Adaptīvā Golfa 2020. gada sezonas noslēguma fināls.

Uzzini vairāk

Noteikumi Turnīram Puter Guru 2020

Turnīrā - "Puter Guru 2020" var piedalīties jebkura persona, kas vēlas izmēgināt savus spēkus puterēšanā/ripināšanā. Jāizmēra attālums - 5 metri un jānoliek mērkis. Var ripināt bumbiņu stāvus vai sēdus pozīcijā, bet ne tuvāk kā 5 metri. Situācijā, ja nav golfa inventāra, var izmantot golfa nūjai līdzīgu priekšmetu un bumbiņu ne lielāku kā tenisa bumbiņa.

Uzzini vairāk

Veiksmes pamatā – pozitīva attieksme

Vērojot citu cilvēku panākumus un veiksmi, bieži prātojam, kas ir šīs veiksmes pamatā un kāpēc citiem ir labāka, laimīgāka dzīve. Kā izrādās, panākumi nebūt neslēpjas bagātībā vai veiksmīgās sakritībās, bet gan cilvēku dzīvesveidā un attieksmē pret dzīvi. Jo veselīgāka un pozitīvāka attieksme, jo garantētāki būs panākumi. 

Uzzini vairāk

NRC "Vaivari" aizvadīts ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”

Sestdien 9. jūnijā NRC “Vaivari” notika Jūrmalas pilsētas domes atbalstītais ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”, kuru organizē “Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība”.  Pasākuma atklāšanā piedalījās Ziemeļblāzmas kultūras pils jauktais koris “VIVAT”, sirsnīgu uzrunu dalībniekiem teica Centra “Vaivari” attīstības fonda patronese Iveta Vējone un pasākumu atklāja NRC “Vaivari” valdes loceklis Mārtiņš Oliņš.

Uzzini vairāk

Biedrības "Līdzvērtība" organizētajām Ložu šaušanas sacensībām 2 gadiņi.

Laiks paskrējis vēja spārniem 06.06.2018. biedrība "Līdzvērtība"  Tukuma Sporta skolas šautuvē organizēja 2 gadu Jubilejas Ložu šaušanas sacensības invalīdiem. Šis ir viens no sporta veidiem, kur var sevi pierādīt tie, kuri nevar vai nedrīkst veselības dēļ fiziski smagi sportot. Šī ir iespēja nesēdēt mājās, bet augt un attīstīt šo sporta veidu cilvēkiem ar invaliditāti arī Latvijā!

Uzzini vairāk

Čempionāts pauerliftingā 2017

Sacensības notiks 2017. gada 16. decembrī, Rīgā, Stabu 60 (LPK telpās) Reģistrēšanās no 10.30, svēršanās līdz 11.20.  Sacensību sākums 11.30.
 
Sacensības finansē LISF, organizē un vada pauerliftinga sekcija.
 
Sacensībās drīkst piedalīties dalībnieki ar invaliditāti. Neskaidrību gadījumā jāuzrāda  apstiprinošs dokuments.


Uzzini vairāk

Alvils Brants izcīna trešo vietu Pasaules kausa pirmajās sacensībās

Latvijas parabobslejists Alvils Brants ceturtdien Kalgari izcīnīja trešo vietu sezonas pirmajās Pasaules kausa sacensībās.
 
Par ceturtdien notikušo sacensību uzvarētāju tika kronēts amerikānis Džeisons Sturms, kamēr otrais bija pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējs Lonijs Bisonē no Kanādas, kurš uzvarētājam divu braucienu summā piekāpās par 0,06 sekundēm. Tikmēr Brants uzvarētājam zaudēja 0,73 sekundes.


Uzzini vairāk

Dzīvo bez aizņemšanās, sekojot latviskajai dzīvesziņai

Latviešu tautas kultūrā aizņemšanās nekad nav tikusi atbalstīta. Tā vietā mēs redzam dažādus brīdinājumus un aicinājumus saimniekot sabalansēti, krāt naudu un rīkoties atbildīgi. Atšķirībā no mūsdienām, kad dažādi naudas aizdevēji un kredits ir pieejams uz katra stūra, agrāk situācija bija pilnīgi savādāka.

Uzzini vairāk